Fringe: Daddy's little problem
-
zo 7 sep ’2520:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
-
ma 8 sep ’2519:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
-
di 9 sep ’2519:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
-
wo 10 sep ’2521:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
Credits
regie Dilan Yurdakul productie Dyonne Zwart posterbeeld Jianni Elsenhout met dank aan Stichting Likeminds, Stichting Another Shot
Over Priscilla ter Voert
Als beeldende maker met een grote liefde voor obscuriteit en absurdisme is Priscilla ter Voert met Daddy’s little problem een nieuwe weg ingeslagen om aandacht te vragen voor de mensen die slachtoffer zijn van partnergeweld.
Wat begon met de werkvraag "Waarom ben ik soms agressief?" is uitgegroeid tot een theatraal onderzoek over haar eigen emotionele en seksuele ontwikkeling na te zijn opgegroeid in een onveilige thuissituatie. In 2023 studeerde ze af bij PACT+ theater als actrice en maker en in 2024 heeft ze zich als spelende maker verder ontwikkeld bij Likeminds Factory.
Ze was onder andere te zien in Voor junkies die de wereld gaan redden en Voor sletten die zijn verkracht van Toni Blackwell / Frascati Producties en Ro & Juul van Isabella D. Kovács.