Agenda

Filters
Layout options
    • Thu 21 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Fri 22 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Sat 23 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Thu 21 Sep ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 22 Sep ’23
      20:30
      Incl. Nagesprek
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 23 Sep ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Tue 12 Apr ’22
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 4
    • Wed 13 Apr ’22
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 4
    • Thu 14 Apr ’22
      20:00
      Premiere
      Frascati
      Frascati 4
    • Fri 15 Apr ’22
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Thu 21 Apr ’22
      20:30
      Frascati Producties on tour
      Theater Ins Blau, Leiden
    • Sat 23 Apr ’22
      20:00
      Frascati Producties on tour
      LUX, Nijmegen
    • Thu 28 Apr ’22
      20:30
      Frascati Producties on tour
      De Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Fri 29 Apr ’22
      20:30
      Frascati Producties on tour
      Parktheater, Eindhoven
    • Tue 10 May ’22
      20:00
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Wed 11 May ’22
      20:30
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam Schouwburg, Rotterdam
    • Thu 12 May ’22
      20:15
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Tue 7 Jun ’22
      20:30
      Frascati Producties on tour
      Corrosia, Almere
    • Tue 28 Jun ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 29 Jun ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 30 Jun ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 1 Jul ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 2 Jul ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 20 Sep ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 23 Sep ’23
      20:00
      Internationale tour, Keulen
      Köln, Festival Theaterzene Europa
    • Wed 19 Apr ’23
      21:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 2
    • Thu 20 Apr ’23
      21:00
      Première
      Frascati
      Frascati 2
    • Fri 21 Apr ’23
      21:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Sat 22 Apr ’23
      21:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Tue 2 May ’23
      21:00
      International tour, London
      Frascati Producties on tour
      NOW Festival - LONDON
    • Wed 3 May ’23
      21:00
      International tour, London
      Frascati Producties on tour
      NOW Festival - LONDON
    • Thu 4 May ’23
      21:00
      International tour, London
      Frascati Producties on tour
      NOW Festival - LONDON
    • Fri 5 May ’23
      21:00
      International tour, London
      Frascati Producties on tour
      NOW Festival - LONDON
    • Sat 6 May ’23
      21:00
      International tour, London
      Frascati Producties on tour
      NOW Festival - LONDON
    • Sat 13 May ’23
      20:30
      International tour, Antwerpen
      Ira Brand / Frascati Producties
    • Tue 26 Sep ’23
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 2
    • Wed 27 Sep ’23
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 2
    • Thu 28 Sep ’23
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 2
    • Fri 29 Sep ’23
      20:00
      Première
      Frascati
      Frascati 2
    • Sat 30 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Tue 26 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Wed 27 Sep ’23
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Thu 28 Sep ’23
      19:30
      NL Premiere
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 29 Sep ’23
      19:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 30 Sep ’23
      19:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sun 1 Oct ’23
      12:15
      Tourlocatie, Maastricht
      Frascati Producties on tour
      Nederlandse Dans Dagen, Maastricht
    • Sat 7 Oct ’23
      20:00
      Afrovibes Festival
      Frascati
      Frascati 1
    • Tue 24 May ’22
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 25 May ’22
      20:30
      Premiere
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 26 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 27 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 28 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Mon 4 Jul ’22
      20:00
      Tourlocatie Festival Theaterformen, Hannover (DE)
      Frascati Producties on tour
      Staatstheater Kleines Haus
    • Tue 5 Jul ’22
      20:00
      Tourlocatie Festival Theaterformen, Hannover (DE)
      Frascati Producties on tour
      Staatstheater Kleines Haus
    • Fri 8 Jul ’22
      21:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Sat 9 Jul ’22
      21:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Sun 10 Jul ’22
      15:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Thu 5 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 6 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 7 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 18 Jan ’23
      20:00
      Tourlocatie Corrosia, Almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia, Almere
    • Thu 19 Jan ’23
      20:00
      Tourlocatie Corrosia, Almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia, Almere
    • Sat 28 Jan ’23
      20:30
      Tourlocatie Lux, Nijmegen
      Frascati Producties on tour
      LUX, Nijmegen
    • Fri 3 Feb ’23
      20:15
      Tourlocatie Het Nationale Theater, Den Haag
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Sat 4 Feb ’23
      20:15
      Tourlocatie Het Nationale Theater, Den Haag
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Sat 11 Feb ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater Kikker, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Sun 12 Feb ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater Kikker, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Fri 17 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Ins Blau, Leiden
      Frascati Producties on tour
      Ins Blau, Leiden
    • Sat 18 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Ins Blau, Leiden
      Frascati Producties on tour
      Ins Blau, Leiden
    • Fri 24 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Schuur, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      De Schuur
    • Sat 25 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Schuur, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      De Schuur
    • Fri 3 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Theater Rotterdam, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Sat 4 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Theater Rotterdam, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Wed 8 Mar ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater a/d Rijn, Arnhem
      Frascati Producties on tour
      Theater ad Rijn, Arnhem
    • Fri 10 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Verkadefabriek, Den Bosch
      Frascati Producties on tour
      Verkadefabriek, Den Bosch
    • Sat 11 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Verkadefabriek, Den Bosch
      Frascati Producties on tour
      Verkadefabriek, Den Bosch
    • Thu 16 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie Zwolse Theaters, Zwolle
      Frascati Producties on tour
      Zwolse Theaters, Zwolle
    • Tue 21 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Nieuwe Vorst, Tilburg
      Frascati Producties on tour
      De Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Wed 22 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Nieuwe Vorst, Tilburg
      Frascati Producties on tour
      De Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Fri 24 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Lieve Vrouw, Amersfoort
      Frascati Producties on tour
      De Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Sat 25 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Lieve Vrouw, Amersfoort
      Frascati Producties on tour
      De Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Tue 28 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie Natlab, Eindhoven
      Frascati Producties on tour
      Natlab, Eindhoven
    • Fri 31 Mar ’23
      20:00
      Tourlocatie Grand Theatre, Groningen
      Frascati Producties on tour
      Grand Theatre, Groningen
    • Sat 1 Apr ’23
      20:00
      Tourlocatie Grand Theatre, Groningen
      Frascati Producties on tour
      Grand Theatre, Groningen
    • Sat 8 Apr ’23
      20:00
      Tourlocatie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
      Frascati Producties on tour
      Bijlmerparktheater, Amsterdam
    • Sat 16 Sep ’23
      20:30
      TOURLOCATIE, HET THEATERFESTIVAL BRUSSEL
      Frascati Producties on tour
      Zinnema, Brussel
    • Sun 17 Sep ’23
      20:30
      TOURLOCATIE, HET THEATERFESTIVAL BRUSSEL
      Frascati Producties on tour
      Zinnema, Brussel
of 5