El sueño de la razón

Fernando Sánchez Castillo / Studio Julian Hetzel
di 31 mrt ’26 19:00
Een lezing over kunst en propaganda, monumenten en humor.
di 31 mrt ’26
19:00
  • di 31 mrt ’26
    19:00
    In de kassaruimte
    Frascati, Amsterdam
    Kassaruimte
    Geweest

In zijn werk onderzoekt Fernando Sánchez Castillo de relatie tussen kunst en politieke macht. Hij doet dat op een speelse en vaak ironische manier, maar altijd met een sterk maatschappelijk engagement.

Fernando is vooral geïnteresseerd in de Spaanse geschiedenis, met name de burgeroorlog, de periode na de oorlog en de dictatuur. Vanuit die geschiedenis kijkt hij ook naar het heden. Daarbij gaat het hem niet alleen om politieke gebeurtenissen, maar ook om hoe zulke periodes doorwerken in het leven van mensen en in de samenleving. Volgens hem stopt collectief geheugen niet bij landsgrenzen en blijft het invloed hebben op vandaag.

Dit programma wordt gehost door Julian Hetzel.

  • Deze lezing is onderdeel van het contextprogramma Art as a Weapon.
  • Locatie: kassaruimte, Nes 63.

Art as a weapon: contextprogramma

El sueño de la razón is onderdeel van het meerdaags publiek programma Art as a Weapon. Het programma over cultuurstrijd, propaganda, artistiek verzet en humor wordt gepresenteerd in het kader van de voorstelling Three Times Left is Right van Studio Julian Hetzel. De makers stellen, in dialoog met DAS Theatre en Frascati het programma samen. 

Bekijk het volledige programma hier.

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Schrijf je in voor de nieuwsbrief