Ik ben de wind
-
di 23 sep ’2520:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
-
wo 24 sep ’2520:00Frascati, AmsterdamFrascati 3
Credits
spel & concept Inonge Jante Stekelenburg, Birsu Tamer eindregie Annette Kouwenhoven decor Inonge Jante Stekelenburg en Jorrit Nosiku Stekelenburg originele tekst Jon Fosse vertaling Maaike van Rijn licht Inonge Jante Stekelenburg
Over Inonge Jante Stekelenburg
Inonge Jante Stekelenburg studeerde in 2024 af aan de opleiding artist educator in theatre aan ArtEZ Arnhem en in 2025 aan de performance-opleiding van de Toneelacademie Maastricht. In haar werk beweegt ze zich vaak op de grens tussen comfort en discomfort. Ze zoekt graag de confrontatie met het publiek op. Hoe snijd je thema’s aan die niet gemakkelijk bespreekbaar zijn? Wat is noodzakelijk en wat is pure provocatie?
Haar slechthorendheid, zonder gehoorapparaten hoort ze ongeveer dertig procent, vormt een terugkerend element in deze zoektocht.
Met Ik ben de wind studeerde Inonge Jante af aan de Toneelacademie Maastricht en werkte ze samen met afstuderend acteur Birsu Tamer van de Toneelacademie Maastricht en met Annette Kouwenhoven van Maatschappij Discordia.