Het hoofd van een druktemaker

Mingus Kramer / Frascati Producties i.s.m. Theater van Deyssel
do 3 dec - za 5 dec
Een muzikale stand-upvoorstelling over de chaos in je hoofd.
do 3 dec
-
za 5 dec

‘’Oke. Hier staat een pr-tekst die jou moet overhalen naar deze voorstelling te komen. Waar het over gaat? ADHD? Nee, dat is te simpel. Iets over de drukte in mijn hoofd en wat daar allemaal gebeurt." 

In Het hoofd van een druktemaker vertaalt Mingus Kramer zijn chaotische binnenwereld naar het podium. Wat hij voelt en denkt is vaak extreem en altijd intens. Verwacht liefdesverdriet, validatie, pogingen tot zelfliefde, onzekerheden, Thailand en onverwachte Star Wars-associaties.  

Samen met muzikanten Jos en Vos neemt Mingus het publiek mee in een mentale achtbaan vol op hol slaande gedachten, persoonlijke verhalen, scherpe humor en obsessies die hij niet kan of wil loslaten. De chaos in zijn hoofd maakt hem gek, maar is tegelijkertijd iets waar hij steeds weer naar terugkeert. 

‘’Kom kijken. Misschien herken je jezelf. Misschien herken je mij. Misschien snap je er geen zak van. All good.’’ 

Na een eerste presentatie van zijn vooronderzoek bij Theater van Deyssel, werkt Mingus dit werk nu uit tot een volwaardige voorstelling in Frascati. 

  • Première: vr 4 dec

Over Mingus Kramer

Mingus Kramer is woord- en podiumkunstenaar. In 2023 studeerde hij af aan de Toneelschool in Utrecht. Hij is theatermaker, acteur, schrijver en rapper bij Goed Nieuws. In zijn werk zoekt Mingus de (georganiseerde) chaos in het leven op: menselijke tegenstrijdigheden, persoonlijke worstelingen en maatschappelijke absurditeit. Met taal, spel en muziek vindt hij humor in de tragiek en muziek in het alledaagse. Altijd op zoek naar de hobbel in het conventionele.

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Schrijf je in voor de nieuwsbrief