© Sterre Otten

Fred het (heel erg eigenwijze) hert (3+)

House of Nouws i.s.m. Theater de Krakeling
wo 20 mei ’26 15:30
Maak kennis met Fred, het hert dat alles anders wil!
wo 20 mei ’26
15:30

Fred is een hert. Een heel erg eigenwijs hert. Hij vraagt zich af waarom hij eigenlijk in een bos woont. En waarom hij geen schoenen draagt of handen heeft.

Op een dag is er ineens iets. Fred heeft helemaal nergens zin in en kruipt het liefst weer onder zijn dekentje. Zit het iets soms op zijn rug? Fred gaat op zoek naar dit iets om er, met hulp van de kinderen, vanaf te komen. Samen met Uil en Konijn probeert hij dit ‘iets’ te vinden.

We lezen Fred het (heel erg eigenwijze) hert en Fred en het iets voor, van de Nederlandse schrijver Pépé Smit. De Grote Kleine Voorleesshow is een taalfeest. Met een heleboel verrassende ingrediënten brengt House of Nouws een prentenboek tot leven. De Voorleesshow is als een pop-up boek met een decor van tafelformaat. Zo laat House of Nouws kinderen op een niet-schoolse manier met taal bezig zijn. Speciaal voor kinderen tussen 3 en 7 jaar, maar het verhaal is voor iedereen herkenbaar. Zo wordt voorlezen een onvergetelijke ervaring.

  • Dit programma is gratis, aanmelden via tvd@frascatitheater.nl

Credits

Regie Sanne Nouws Tekst en tekeningen Pépé Smit Voorlezer Cindy Liebregts e.a. Scenografie Sanne Lips Muziek Aura Bouw met dank aan het Cultuurfonds en het Lotharius Fonds

Over House of Nouws

House of Nouws maakt feestelijk ontregelende jeugdvoorstellingen vanuit haar thuisbasis in theater De Nieuwe Vorst in Tilburg. Door het publiek nooit te vergeten en altijd onderdeel te maken van het verhaal, zorgt House of Nouws voor een levendige ervaring. De enthousiaste reacties van kinderen maken de voorstellingen compleet.

Over Theater De Krakeling

Theater De Krakeling gaat de wijken in! Al 48 jaar komen de mooiste, grappigste en spannendste verhalen tot leven in ons theater. Maar De Krakeling komt nu nóg dichterbij. We willen de verbeelding delen met heel Amsterdam en brengen daarom niet alleen voorstellingen in ons vertrouwde theater, maar ook in Nieuw-West bij Theater van Deyssel.

De voorstellingen in het kader van Theater van Deyssel & De Krakeling spelen in Theater van Deyssel (Lodewijk van Deysselstraat 91, Amsterdam).

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Schrijf je in voor de nieuwsbrief