Filters
Layout options
    • Fri 21 Jun ’24
      19:00
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, BELGIE
    • Sat 22 Jun ’24
      16:00
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, BELGIE
    • Sat 22 Jun ’24
      20:00
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, BELGIE
    • Sun 23 Jun ’24
      16:00
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, BELGIE
    • Sun 23 Jun ’24
      20:00
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, BELGIE
    • Fri 28 Jul ’23
      19:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Fri 28 Jul ’23
      21:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Fri 28 Jul ’23
      22:45
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sat 29 Jul ’23
      19:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sat 29 Jul ’23
      21:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sat 29 Jul ’23
      22:45
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sun 30 Jul ’23
      19:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sun 30 Jul ’23
      20:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Sun 30 Jul ’23
      21:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Mon 31 Jul ’23
      19:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Mon 31 Jul ’23
      20:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Mon 31 Jul ’23
      21:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Tue 1 Aug ’23
      19:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Tue 1 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Tue 1 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Wed 2 Aug ’23
      19:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Wed 2 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Wed 2 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Utrecht
      De Parade
    • Wed 23 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Wed 23 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Wed 23 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Thu 24 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Thu 24 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Thu 24 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Fri 25 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Fri 25 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Fri 25 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sat 26 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sat 26 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sat 26 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sun 27 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sun 27 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Sun 27 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Mon 28 Aug ’23
      18:45
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Mon 28 Aug ’23
      20:15
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Mon 28 Aug ’23
      21:30
      De Parade, Amsterdam
      De Parade
    • Fri 13 Oct ’23
      18:30
      De Wereld van de Parade, Amsterdam
      Tolhuistuin, Amsterdam
    • Thu 27 Jun ’24
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 28 Jun ’24
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 29 Jun ’24
      20:30
      Première
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 27 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 28 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
  • Theater voor Keti Koti: Ik wil wit zijn

    Femi van Elshuis
    Fri 28 Jun ’24 20:00
    Een korte solovoorstelling waarin de betekenis van ‘zwart zijn’ wordt onderzocht.
    Frascati
    Frascati 2
    Fri 28 Jun ’24
    20:00
    Tickets
    • Wed 18 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 19 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 20 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 21 Sep ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Tue 24 Sep ’24
      20:30
      tourlocatie, leiden
      Frascati Producties on tour
      Theater Ins Blau, Leiden
    • Wed 25 Sep ’24
      20:30
      tourlocatie, zwolle
      Frascati Producties on tour
      Schouwburg Odeon, Zwolle
    • Thu 26 Sep ’24
      20:30
      tourlocatie, amersfoort
      Frascati Producties on tour
      Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Sat 28 Sep ’24
      20:15
      tourlocatie, den haag
      Frascati Producties on tour
      Theater Dakota, Den Haag
    • Wed 2 Oct ’24
      20:30
      tourlocatie, almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia Theater, Expo & Film
    • Thu 3 Oct ’24
      20:30
      tourlocatie, almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia Theater, Expo & Film
    • Sat 5 Oct ’24
      20:00
      tourlocatie, utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Wed 9 Oct ’24
      20:00
      tourlocatie, rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Zuidplein, Rotterdam
    • Fri 11 Oct ’24
      20:30
      tourlocatie, haarlem
      Frascati Producties on tour
      De Schuur, Haarlem
    • Sat 12 Oct ’24
      20:15
      tourlocatie, schiedam
      Frascati Producties on tour
      Theater aan de Schie, Schiedam
    • Thu 17 Oct ’24
      20:30
      tourlocatie, nijmegen
      Frascati Producties on tour
      LUX, Nijmegen
    • Fri 18 Oct ’24
      20:30
      tourlocatie, amsterdam
      Frascati Producties on tour
      De Meervaart, Amsterdam
    • Sat 19 Oct ’24
      01:00
      tourlocatie, roosendaal
      Frascati Producties on tour
      De Kring, Roosendaal
    • Thu 24 Oct ’24
      20:15
      tourlocatie, den haag
      Frascati Producties on tour
      Theater a/h Spui, Den Haag
    • Fri 25 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, amsterdam
      Frascati Producties on tour
      Bijlmerparktheater, Amsterdam
    • Sat 26 Oct ’24
      21:00
      tourlocatie, amsterdam
      Frascati Producties on tour
      Podium Mozaïek, Amsterdam
    • Sun 27 Oct ’24
      20:30
      Tourlocatie, almere
      Frascati Producties on tour
      Kunstlinie, Almere
    • Tue 28 Nov ’23
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 29 Nov ’23
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 30 Nov ’23
      20:30
      Première
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 1 Dec ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 2 Dec ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Tue 5 Dec ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 6 Dec ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 7 Dec ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 20 Mar ’24
      20:00
      FESTIVAL LIEVE STAD
      ITA, Stadsschouwburg Amsterdam
    • Tue 1 Oct ’24
      20:15
      Tourlocatie, Amsterdam
      Frascati Producties on tour
      de Kleine komedie, Amsterdam
    • Wed 2 Oct ’24
      20:30
      Tourlocatie, Amersfoort
      Frascati Producties on tour
      De Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Fri 4 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      Schuur, Haarlem
    • Sat 5 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      Schuur, Haarlem
    • Wed 9 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, Groningen
      Frascati Producties on tour
      Grand Theatre, Groningen
    • Thu 17 Oct ’24
      20:30
      Tourlocatie, Tilburg
      Frascati Producties on tour
      Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Thu 24 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, Arnhem
      Frascati Producties on tour
      Theater a/d Rijn, Arnhem
    • Sat 26 Oct ’24
      20:00
      Tourlocatie, Oostende (BE) (onderdeel van Double bill)
      Frascati Producties on tour
      De Grote Post, Oostende
    • Wed 30 Oct ’24
      20:30
      Tourlocatie, Nijmegen
      Frascati Producties on tour
      LUX, Nijmegen
    • Thu 31 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Fri 1 Nov ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Sat 2 Nov ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Mon 4 Nov ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Tue 5 Nov ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Wed 6 Nov ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Wed 13 Nov ’24
      20:15
      Tourlocatie, Den Haag
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Thu 14 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Antwerpen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Monty, Antwerpen
    • Fri 15 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Antwerpen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Monty, Antwerpen
    • Sat 16 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Mechelen (BE)
      Frascati Producties on tour
      Nona, Mechelen
    • Mon 18 Nov ’24
      20:00
      Tourlocatie, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Tue 19 Nov ’24
      20:00
      Tourlocatie, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Wed 20 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Eindhoven
      Frascati Producties on tour
      Pand P, Eindhoven
    • Sat 23 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Breda
      Frascati Producties on tour
      Chassé, Breda
    • Thu 28 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Fri 29 Nov ’24
      20:30
      Tourlocatie, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Sat 30 Nov ’24
      20:00
      Tourlocatie, Almere
      Corrosia - Almere
    • Fri 6 Dec ’24
      20:30
      Tourlocatie, Leiden
      Frascati Producties on tour
      Theater Ins Blau, Leiden
    • Tue 2 Apr ’24
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 4
    • Wed 3 Apr ’24
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 4
    • Thu 4 Apr ’24
      20:00
      Try-out
      Frascati
      Frascati 4
    • Fri 5 Apr ’24
      20:00
      Première
      Frascati
      Frascati 4
    • Sat 6 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Tue 9 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Wed 10 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Thu 11 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Fri 12 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Sat 13 Apr ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 4
    • Tue 8 Oct ’24
      21:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Wed 9 Oct ’24
      21:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Thu 10 Oct ’24
      21:00
      Frascati
      Frascati 2
    • Tue 15 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Wed 16 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Thu 17 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Fri 18 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Sat 19 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Tue 22 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Wed 23 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Thu 24 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Fri 25 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Sat 26 Oct ’24
      20:00
      Frascati
      Frascati 3
    • Tue 15 Oct ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 16 Oct ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 17 Oct ’24
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
of 2