πƒΜΆπ€ΜΆπ‘ΜΆπŠΜΆπŒπ€π“π“π„π‘ is genomineerd voor de VSCD Zwaan Meest Indrukwekkende Dansproductie 2023

DARKMATTER is genomineerd voor de VSCD Zwaan Meest Indrukwekkende Dansproductie 2023. Eerder werd al bekend dat Cherish Menzo met DARKMATTER staat in de officiële juryselectie van het Nederlands én Vlaams Theaterfestival en maakt ook kans op de VSCD-Mime en Performance Prijs en de BNG Bank Theaterprijs.

 

De VSCD Dansprijzen worden jaarlijks uitgereikt aan de beste dansproductie van Nederland. De prijs wordt uitgereikt tijdens het Nederlandse Dansdagen Gala op vrijdag 29 september.

''De jury is omvergeblazen door de rauwe, onontkoombare oerknal die DARKMATTER is. Cherish Menzo bouwt met dit werk voort aan een bijzondere signatuur, die dieper gaat dan dans alleen. Met haar onbarmhartige esthetiek laat deze voorstelling de kijker in elke vezel voelen dat het afwerpen van de koloniale blik geen uitstel meer verdraagt. De lichamen van Menzo en Camilo Mejía Cortés nemen hier en nu de ruimte in en vullen die met hun stemmen en woorden, hun lichamen en hun zeer effectieve vervreemdende fysieke taal. Met haar gestaag uitdijende, trage choreografie schept DARKMATTER een nieuw universum waar nieuwe kosmische wetten gelden.'' Het Juryrapport

DARKMATTER komt in het najaar terug tijdens Het TheaterFestival in Brussel, Nederlandse Dansdagen en Afrovibes Festival in Frascati.

    • Tue 24 May ’22
      20:30
      Try-out
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 25 May ’22
      20:30
      Premiere
      Frascati
      Frascati 1
    • Thu 26 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 27 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 28 May ’22
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Mon 4 Jul ’22
      20:00
      Tourlocatie Festival Theaterformen, Hannover (DE)
      Frascati Producties on tour
      Staatstheater Kleines Haus
    • Tue 5 Jul ’22
      20:00
      Tourlocatie Festival Theaterformen, Hannover (DE)
      Frascati Producties on tour
      Staatstheater Kleines Haus
    • Fri 8 Jul ’22
      21:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Sat 9 Jul ’22
      21:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Sun 10 Jul ’22
      15:00
      Frascati Producties on tour
      Julidans
    • Thu 5 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Fri 6 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 7 Jan ’23
      20:30
      Frascati
      Frascati 1
    • Wed 18 Jan ’23
      20:00
      Tourlocatie Corrosia, Almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia, Almere
    • Thu 19 Jan ’23
      20:00
      Tourlocatie Corrosia, Almere
      Frascati Producties on tour
      Corrosia, Almere
    • Sat 28 Jan ’23
      20:30
      Tourlocatie Lux, Nijmegen
      Frascati Producties on tour
      LUX, Nijmegen
    • Fri 3 Feb ’23
      20:15
      Tourlocatie Het Nationale Theater, Den Haag
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Sat 4 Feb ’23
      20:15
      Tourlocatie Het Nationale Theater, Den Haag
      Frascati Producties on tour
      Het Nationale Theater, Den Haag
    • Sat 11 Feb ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater Kikker, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Sun 12 Feb ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater Kikker, Utrecht
      Frascati Producties on tour
      Theater Kikker, Utrecht
    • Fri 17 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Ins Blau, Leiden
      Frascati Producties on tour
      Ins Blau, Leiden
    • Sat 18 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Ins Blau, Leiden
      Frascati Producties on tour
      Ins Blau, Leiden
    • Fri 24 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Schuur, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      De Schuur
    • Sat 25 Feb ’23
      20:30
      Tourlocatie Schuur, Haarlem
      Frascati Producties on tour
      De Schuur
    • Fri 3 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Theater Rotterdam, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Sat 4 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Theater Rotterdam, Rotterdam
      Frascati Producties on tour
      Theater Rotterdam, Rotterdam
    • Wed 8 Mar ’23
      20:00
      Tourlocatie Theater a/d Rijn, Arnhem
      Frascati Producties on tour
      Theater ad Rijn, Arnhem
    • Fri 10 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Verkadefabriek, Den Bosch
      Frascati Producties on tour
      Verkadefabriek, Den Bosch
    • Sat 11 Mar ’23
      20:15
      Tourlocatie Verkadefabriek, Den Bosch
      Frascati Producties on tour
      Verkadefabriek, Den Bosch
    • Thu 16 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie Zwolse Theaters, Zwolle
      Frascati Producties on tour
      Zwolse Theaters, Zwolle
    • Tue 21 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Nieuwe Vorst, Tilburg
      Frascati Producties on tour
      De Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Wed 22 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Nieuwe Vorst, Tilburg
      Frascati Producties on tour
      De Nieuwe Vorst, Tilburg
    • Fri 24 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Lieve Vrouw, Amersfoort
      Frascati Producties on tour
      De Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Sat 25 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie De Lieve Vrouw, Amersfoort
      Frascati Producties on tour
      De Lieve Vrouw, Amersfoort
    • Tue 28 Mar ’23
      20:30
      Tourlocatie Natlab, Eindhoven
      Frascati Producties on tour
      Natlab, Eindhoven
    • Fri 31 Mar ’23
      20:00
      Tourlocatie Grand Theatre, Groningen
      Frascati Producties on tour
      Grand Theatre, Groningen
    • Sat 1 Apr ’23
      20:00
      Tourlocatie Grand Theatre, Groningen
      Frascati Producties on tour
      Grand Theatre, Groningen
    • Sat 8 Apr ’23
      20:00
      Tourlocatie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
      Frascati Producties on tour
      Bijlmerparktheater, Amsterdam
    • Sat 16 Sep ’23
      20:30
      TOURLOCATIE, HET THEATERFESTIVAL BRUSSEL
      Frascati Producties on tour
      Zinnema, Brussel
    • Sun 17 Sep ’23
      20:30
      TOURLOCATIE, HET THEATERFESTIVAL BRUSSEL
      Frascati Producties on tour
      Zinnema, Brussel
    • Sun 1 Oct ’23
      12:15
      Tourlocatie, Maastricht
      Frascati Producties on tour
      Nederlandse Dans Dagen, Maastricht
    • Sat 7 Oct ’23
      20:00
      Afrovibes Festival
      Frascati
      Frascati 1
    • Sat 14 Oct ’23
      19:30
      Tourlocatie, Leeds (GB)
      Frascati Producties on tour
      Transform festival, Leeds
    • Tue 31 Oct ’23
      20:30
      Tourlocatie, MΓΌnchen (DE)
      Frascati Producties on tour
      Spielart festival, Munich
    • Wed 1 Nov ’23
      20:30
      Tourlocatie, MΓΌnchen (DE)
      Frascati Producties on tour
      Spielart festival, Munich
    • Sat 11 Nov ’23
      19:00
      Tourlocatie, Helsinki (FI)
      Frascati Producties on tour
      Festival Moving in November, Helsinki
    • Sun 12 Nov ’23
      19:00
      Tourlocatie, Helsinki (FI)
      Frascati Producties on tour
      Festival Moving in November, Helsinki
    • Thu 16 Nov ’23
      20:30
      Tourlocatie, Parijs (FR)
      Frascati Producties on tour
      Festival d'automne
    • Fri 17 Nov ’23
      20:30
      Tourlocatie, Parijs (FR)
      Frascati Producties on tour
      Festival d'automne
    • Sat 18 Nov ’23
      19:30
      Tourlocatie, Parijs (FR)
      Frascati Producties on tour
      Festival d'automne